Log directory is not writable - please CHMOD plugins/log/logs to 777
         اخبار تازه :
 
خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن

[ ]
[ ]
آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 1
تعداد نفرات بازدید کننده: 1

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 1
تعداد نفرات بازدید کننده: 1

کل سایت
کل بازدید ها: 1
تعداد نفرات بازدید کننده: 1
اخبار در سال 1398
شید سچپج
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
موضوعات
اطلاعیه آموزشی مربوط به ثبت نام در کلیه کلاسهای آموزشی هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی   
به خاطر داشتن ؟Admin جمعه 10 خرداد 1398 - 05:47:04 نظرات برای این خبر غیر فعال هستند0    نسخه مناسب برای چاپ  ساخت فایل pdf از این خبر 

مراحل ثبت نام دوره های آموزشی هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی :

لازم به توضیح است جهت شرکت در دوره های آموزشی ورزشهای همگانی می بایست مراحل زیر را طی نمود.
1- در ابتدا باید با ارائه مدارک و فیش واریزی بنام هیئت ورزشهای همگانی در زمان پیش ثبت نام که در کانال اطلاع رسانی میشود با تایید مدارک توسط هیئت همگانی پیش ثبت نام  صورت بگیرد و بعد:
2-  در پورتال آموزشی فدراسیون همگانی به آدرس (http://register.isfaf.ir ) ثبت نام نموده و مدارک موردنیاز پایه از قبیل(کپی با درج  مهر برابر بااصل کارت ملی و شناسنامه و مدرک تحصیلی و کارت بیمه پزشکی ورزشی همگانی و عکس پرسنلی) را در سامانه بارگذاری نمائید.
3- بعد  از ثبت نام در سامانه وبارگذاری مدارک می بایست انتخاب دوره مورد نظر را بعد از فراخوان هیئت همگانی در کانال تلگرامی(کمیته اموزش هیئت ورزشهای همگانیamozeshhameganimarkazi@) یا سایت هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی که در گوگل میتوان جستجو نمود،در سامانه انجام گردد و هزینه امور پشتیبانی فدراسیون بصورت اینتنرنتی در همان سامانه پرداخت شود . هزینه شرکت در کلاس بحساب هیئت ورزشهای همگانی به شماره حساب 0109318492009 بانک ملی واریز و موقع پیش ثبت نام تحویل  دفتر هیئت گردد.
بطور مثال:
اگر کسی متقاضی شرکت در کلاس مربیگری درجه 3آمادگی جسمانی باشد بعداز  ارائه فیش واریزی و تایید مدارک توسط هیئت همگانی استان و انجام پیش ثبت نام و ثبت در سامانه اینترنتی و بارگذاری مدارک و فراخوان هیئت همگانی جهت کلاس مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی ،به سامانه مراجعه کرده و در قسمت دوره های آموزشی فدراسیون، کلاس آمادگی جسمانی استان مرکزی و شهرستان اراک یا هرشهرستانی که مدنظرش میباشد   را انتخاب مینماید. در قسمت انتخاب دوره ،تاریخ برگزاری دوره و نام مدرس درج شده است. بعداز انتخاب دوره هزینه امور پشتیابی  که باید بحساب فدراسیون ورزشهای همگانی واریز گردد در همان سامانه بصورت الکترونیکی از طریق رمز دوم کارت انجام میگردد. و هزینه شرکت در کلاس بصورت فیزیکی بشماره حساب 0109318492009بانک ملی بنام هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی واریز نموده وقبل از تشکیل دوره  به دفتر هیئت ورزشهای همگانی ارائه نماید.

به همین منظور از کلیه متقاضیانی که قبلا با ارائه مدارک به دفتر هیات ورزشهای همگانی در دوره های آموزشی ثبت نام نمودند ،و فیش فدراسیون را فیزیکی پرداخت نمودند درخواست میگردد جهت پس گرفتن  مدارک خود در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ تا ت10خرداد  1398 به دفتر هیات ورزشهای همگانی استان مراجعه نمایند.و تا زمانیکه مدارک در سامانه بارگذاری نگردد هیچ گونه دوره آموزشی برگزار نخواهد شد.و در لحظه انتخاب رشته مورد نظر یک درگاه 1000 ریالی جهت افرادی که مبلغ را در سال گذشته قبلا اریز نمودند و فیش را تحویل هیئت نمودند باز میشود که باید پرداخت نمایند.


مدارک موردنیاز جهت ثبت نام اولیه در سامانه الکترونیکی فدراسیون (دوره های آ موزشی  مربیگری  وداوری و کارگاهها و سمینارهاو همایش ها )http://register.isfaf.ir

- کپی با مهر برابر بااصل کارت ملی و شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی(حداقل دیپلم )

- کپی با مهر برابر با اصل کارت بیمه پزشکی ورزشی همگانی

شرایط و مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کلاسهای آموزشی (مربیگری درجه 3):

- کارنامه دروس تئوری درجه 3 الزامی است (افرادی که کارشناسی تربیت بدنی دارند از این گزینه معاف هستند)افرادی هم که فاقد کارنامه دروس تئوری هستند میتوانند با مراجعه به مجموعه ورزشی شهدای 5 مرداد دفتر مدیریت مجموعه، جناب آقای زمانی جهت ثبت نام اقدام نمایند..)
-کپی با مهر برابر با اصل شناسنامه وکارت ملی

- داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

- داشتن حداقل 20 سال تمام

- داشتن کارت پایان خدمت جهت آقایان
- فیش واریزی مبلغ 210هزار تومان بانک ملی بشماره حساب 0109318492009 بنام هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی 
- واریز 80هزار تومان به حساب فدراسیون ورزشهای همگانی بصورت اینترنتی هنگام انتخاب رشته 
- داشتن پیش نیازهای مربوط به دوره مربیگری که متقاضی شرکت هستند علاوه بر داشتن کارنامه دروس تئوری درجه 3 بشرح ذیل میباشد :

*پیش نیاز مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی و رزش صبحگاهی:داشتن کارنامه تئوری درجه 3 یا کارشناسی تربیت بدنی

*پیش نیاز مربیگری درجه 3 ایروبیک : گذراندن در کارگاه  40 ساعته توجیهی ایروبیک

*پیش نیاز مربیگری درجه 3 پیلاتس:مرحله اول گذراندن کارگاه سطح 2 و مرحله دوم گذراندن کارگاه سطح 1

*پیش نیاز مربیگری درجه 3 یوگا : مرحله اول گذراندن کارگاه 1 و دومین مرحله گذراندن کارگاه 2 و سومین مرحله گذراندن کارگاه 3

*پیش نیاز مربیگری درجه 3 بادی پامپ و TRXو بادی بالانس و اسپینینگ و کراس فیت و جامپینگ فیتنس :گواهینامه مربیگری درجه 3آمادگی جسمانی و کارگاههای پیش نیاز

*پیش نیاز مربیگری درجه 3  ورزش کودکان :کارنامه دروس تئوری درجه 3 ویا دارای کارشناسی تربیت بدنی

*پیش نیاز مربیگری درجه 3 ورزش درآب:علاوه بر داشتن کارنامه دروس تئوری،موفقیت درآزمون ورودی ویا داشتن نمره قبولی شنا و یا کارت مربیگری درجه 3 شنا و یا نجات غریق

 


هزینه های مربوط به دوره های مربیگری درجه 3 فدراسیون ورزشهای همگانی در سال 1398:

*مبلغ 80هزار تومان بصورت اینترنتی در زمان ثبتنام در سامانه اموزشی بحساب فدراسیون ورزشهای همگانی کشور

*مبلغ 210هزار تومان بصورت فیزیکی بشماره حساب 0109318492009 بنام هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی بانک ملی که میبایست حتما قبل از تشکیل دوره تحویل هیئت همگانی گردد. وبه هیچ عنوان استرداد نمیگردد .

 


شرایط و مدارک مورد نیاز در کارگاههای آموزشی فدراسیون ورزشهای همگانی استان مرکزی:
- کپی با مهر برابر بااصل شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی و کپی گواهینامه های پیش نیاز و ارائه فیش واریزی مبلغ 170هزار تومان بشماره حساب 0109318492009بنام هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی بانک ملی که باید در هنگام پیش ثبت نام تحویل هیات گردد.

- انجام ثبت نام اولیه در سامانه الکترونیکی فدراسیون http://register.isfaf.ir

*پیش نیاز کارگاههای TRX و بادی پامپ و کراس فیت و اسپینینگ و جامپینگ فیتنس و کار بادستگاه و طراحی تمرین و تغذیه ورزشی :داشتن گواهینامه مربیگری درجه 3 امادگی جسمانی

*پیش نیاز کارگاه سطح 2 پیلاتس: مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

*پیش نیاز کارگاه سطح 1 پیلاتس: داشتن گواهینامه کارگاه سطح 2 پیلاتس و گذراندن کارورزی و معرفینامه از مربی

*پیش نیاز کارگاههای یوگا : داشتن گواهینامه ها به ترتیبت 1و2و3

*پیش نیاز کارگاه بادی بالانس: داشتن کارنامه دروس تئوری درجه 3

*پیش نیاز کارگاه 40ساعته ایروبیک : مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و کارنامه دروس تئوری و یا کارشناسی تربیت بدنی

 


هزینه های مربوط به کلیه کارگاههای 40ساعته(TRX و بادی پامپ و کراس فیت و بادی بالانس و کارگاههای سطح 2 و ا پیلاتس و توجیهی ایروبیک و جامپینگ فیتنس )

*مبلغ 50هزار تومان بصورت الکترونیکی در زمان ثبت نام در سامانه اینترنتی بحساب فدراسیون ورزشهای همگانی کشور و

*مبلغ 170هزار تومان بشماره حساب 0109318492009 بنام هیئت ورزشهای همگانی استان مرکزی بانک ملی که میبایست حتما قبل از تشکیل دوره در زمان پیش ثبت نام به هیئت همگانی تحویل گردد.


شرایط و مدارک موردنیاز  جهت کلاسهای داوری درجه 3 :
- کپی با مهر برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی و کارت بیمه پزشکی ورزشی همگانی و آخرین مدرک تحصیلی و گواهینامه های پیش نیاز و ارائه فیش واریزی مبلغ 140هزار تومان بشماره حساب 0109318492009 بانک ملی بنام هیات ورزشهای همگانی استان مرکزی که در زمان پیش ثبتنام باید تحویل هیئت گردد. و مبلغ 70 هزار تومان بصورت اینترنتی در زمان انتخاب رشته در سامانه 
-انجام پیش ثبت نام اولیه در سامانه http://register.isfaf.ir 
پیش نیازهای کلاسهای داوری آمادگی جسمانی : داشتن گواهینامه مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی 
داوری یوگا :داشتن گواهینامه مربیگری درجه 3 یوگا
داوری پیلاتس: داشتن گواهینامه مربیگری درجه 3 پیلاتس

 

 

 

 

 


 

آدرس سامانه آموزشی فدراسیون جهت ثبت نام اینترنتی : http://register.isfaf.ir

آدرس تلگرامی جهت فراخوان واطلاع رسانی دوره ها:amoozeshhameganimarkazi@

آدرس سایت هیبئت همگانی استان مرکزی جهت اطلاع رسانی دوره ها و اطلاعیه های ورزشی :www.sportforallmarkazi.ir

راهنمای ثبت نام الکترونیکی در سامانه :

سامانه الکترونیکی آموزش فدراسیون ورزشهاي همگانی با رویکرد مکانیزه سازي فرایند آموزش و ارائه خدمات مطلوب در سریعترین زمان ممکن پیاده سازي شده است.لذا تمامی مخاطبین فدراسیون ورزش هاي همگانی بمنظور دریافتخدمات، می بایست در این سامانه ثبت نام نمایند. 
ثبت نام:
جهت استفاده از سامانه الکترونیکی آموزش باید در گام نخست ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام در سامانه، کد ملی شما به عنوان نام کاربري در نظر گرفته می شود و رمز عبور خود را جهت استفاده از خدمات سامانه بخاطر بسپارید
پس از انجام عمل ثبت نام باید براي فعال سازي حساب کاربري درخواستی، به پست الکترونیکی ثبت شده مراجعه نمائید و با کلیک روي لینک فعال سازي، حساب کاربري شما فعال می گردد. بنابراین می توانید بمنظور تکمیل اطلاعات و استفاده از خدمات سامانه به سیستم ورود نمائید
نکات مهم:
1- هر کد ملی و پست الکترونیکی یک بار در سیستم قابل تعریف می باشد. لذا کاربر نمی تواند با کد ملی و پست الکترونیکی مشابه دو حساب کاربري متفاوت داشته باشد.
2- با توجه به اینکه جهت فعال سازي حساب کاربري، لینک مربوط به آن به پست الکترونیکی اعلام شده ارسالمی گردد، لذا باید در ثبت صحیح آن و شماره موبایل دقت کافی نمائید.

بازیابی کلمه عبور:
در صورتی که قبلا حساب کاربري ایجاد کرده اید و هم اکنون کلمه عبور خود را بیاد نمی آورید؛ می توانید با انتخاب
گزینه فراموشی کلمه عبور و به دنبال آن با وارد کردن پست الکترونیکی و یا کد ملی (نام کاربري)، نسبت به بازیابی گزینه فراموشی کلمه عبور و به دنبال آن با وارد کردن پست الکترونیکی و یا کد ملی (نام کاربري)، نسبت به بازیابی آن اقدام نمائید.
پس از انجام کامل فرایند ثبت نام، امکان ورود به سامانه از طریق گزینه ورود امکان پذیر می باشد.
ثبت اطلاعات کاربري :
پس از ورود به سامانه الکترونیکی آموزش در ابتدا باید نسبت به تکمیل اطلاعات کاربري خود اقدام نمایید. براي این منظور از منوي سمت راست در بخش حساب کاربري، گزینه ویرایش اطلاعات کاربري را انتخاب کنید
پس از انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات کاربري، باید به تکمیل اطلاعات مندرج در برگه هاي فرم مورد نظر بپردازید
برگه مشخصات فردي: در این بخش تمامی اطلاعات هویتی کاربر ثبت می گردد.
اطلاعات تماسی: در این بخش اطلاعات تماسی اعم از اطلاعات تماس و آدرس محل سکونت ثبت می شود.
اطلاعات تحصیلی و شغلی: در این قسمت نیز اطلاعات تحصیلات کاربر و اطلاعات شغلی و محل اشتغال درج می گردد.
مدارك: در این قسمت کاربر تمامی مستندات و مدارك خود را که جهت شرکت در دوره هاي آموزشی و یا دریافت خدمات و تسهیلات مورد نیاز می باشد ارسال می نماید.
ثبت سوابق و دوره هاي گذرانده شده:
در سامانه الکترونیکی آموزش فدراسیون ورزش هاي همگانی، تمامی کاربرانی که مراحل فوق را طی نموده اند صرفاٌ به عنوان یک کاربر تلقی می گردند، لذا در صورتی که شخص داراي نقش مربیگري، داوري، مدرسی و ... می باشد، ملزم 
به ثبت اطلاعات آن به صورت دقیق است. 
ضمننا توجه نمائید که ثبت اطلاعات مزبور به منزله اعطاي نقش مربوطه نمی باشد. بنابراین اطلاعات درج شده توسط کاربر می بایست پس از بررسی و صحت سنجی بوسیله فدراسیون به تائید برسد تا اطلاعات دریافت شده به عنوان سوابق و نقش کاربر لحاظ گردد.
بنابراین جهت درج اطلاعات تخصصی خود از منوي سمت راست گزینه درخواست تائید دوره را انتخاب نمائید.
پس از باز شدن فرم مربوطه به ثبت اطلاعات تخصصی خود طبق احکام صادره بپردازید.
نکته: با انتخاب گزینه انتخاب مستندات، می بایست حکم و یا مستند مربوطه به دوره درخواستی خود را بارگذاري نمائید.
مشاهده دوره هاي ثبت شده :
با عنایت به دوره هاي ثبت شده در بخش قبل، می توانید با مراجعه به دوره هاي گذرانده شده از منوي سمت راست نسبت به وضعیت دوره درج شده مطلع گردید.
کنید . 
توجه داشته باشید مادامی که دوره ثبت شده شما در وضعیت در حال بررسی و یا رد شده باشد، شما قادر به استفاده از خدمات آن نخواهید بود و فقط خدمات کاربر پایه به شما ارائه می گردد. بنابراین در صورتی که دوره شما به تائید فدراسیون برسد شما می توانید خدمات الکترونیکی از جمله ثبت نام و یا شرکت در دوره هاي آموزشی بالاتر را دریافتکنید . البته توجه نمائید که جهت شرکت در دوره هاي بالاتر باید تمامی شرایط مورد نیاز طبق آئین نامه آموزشی راداشته باشید.

New layer...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  شاخه های اخبار
انتخاب زباناخبار
اردوی ٣٠ ساعته آبشار چگان و برنجه در تاریخ ٢۶ تیر ٩٨توسط گردان پیاده بسیج یا زهرا و هیات ورزش های همگانی شهرستان محلات [اخبار هیئت]
(شنبه 5 مرداد 1398 - 06:59:15)
توسط: Admin

همایش ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته عفاف و حجاب و روز ورزش همگانی [اخبار هیئت]
(شنبه 5 مرداد 1398 - 06:56:19)
توسط: Admin

برگزاری جلسه آموزشی کمیته پینت بال هیات ورزش های همگانی شهرستان محلات در محل بوستان سرچشمه [اخبار هیئت]
(شنبه 5 مرداد 1398 - 06:38:38)
توسط: Admin

آشتیان میزبان همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط شبکه سراسری سه سیما و شبکه آفتاب [اخبار هیئت]
(شنبه 5 مرداد 1398 - 06:34:39)
توسط: Admin

برگزاری جلسه هماهنگی کمیته داژبال استان مرکزی روز یکشنبه مورخ 98/4/30 [اخبار هیئت]
(شنبه 5 مرداد 1398 - 06:30:46)
توسط: Admin

اطلاعیه آموزشی [اخبار هیئت]
(شنبه 25 خرداد 1398 - 09:03:12)
توسط: Admin

برگزاری همایش دوچرخه سواری عمومی آقایان بمناسبت روز جهانی دوچرخه سواری و محیط زیست [اخبار هیئت]
(شنبه 25 خرداد 1398 - 08:59:33)
توسط: Admin

اطلاعیه آموزشی [اخبار هیئت]
(شنبه 25 خرداد 1398 - 08:45:39)
توسط: Admin

پیوندها


کليه حقوق اين سايت براي هيئت ورزش همگاني استان مرکزي محفوظ و تحت پشتيباني شرکت رایان گستران مرکزی میباشد